Piwo Łomża z wyróżnieniem!

Podlascy piwosze z pewnością ucieszą się z informacji, że ich lokalne piwo Łomża zostało po raz kolejny docenione w prestiżowym międzynarodowym konkursie Superior Taste Award.

Konkretnie piwo Łomża Jasne otrzymało dwie gwiazdki za wybitny smak i jakość. Eksperci z International Taste & Quality Institute w Brukseli, którzy zasiadają w jury konkursu Superior Taste Award to ponad 200 szefów kuchni i sommelierów, którzy wiodą prym w dziedzinie smaku na arenie międzynarodowej. Konkurs ten na wzór przewodnika Michelin (w którym lokalom przyznawane są gwiazdki od 1 do 3) nagradza marki piwne na podstawie głębokiej oceny sensorycznej. Konkurs przeprowadzany jest całkowicie obiektywnie, bowiem jurorzy nie mają możliwości zobaczenia jakie piwo testują. Tak więc piwo Łomża Jasne zdobyło uznanie całkowicie sprawiedliwie, bez jakichkolwiek sugestii.

Nagroda Superior Taste Award przyznawana jest corocznie od 2005 roku producentom napojów i jedzenia. Nagroda ta otwiera duże możliwości marketingowe, w których nagrodzona marka, może pochwalić się wyróżnieniem na tle innych.

Serdecznie gratulujemy!