Okres przed i po Nowym Roku zapowiada się na dość ciepły

Pogoda na koniec roku ma być dość ciepła. Tak przynajmniej wskazują prognozy pogody dla miasta Białystok. O ile na okres Świąt Bożego Narodzenia zabrakło nam śniegu i mrozu, a także świątecznego klimatu za oknem, o tyle na Sylwestra i Nowy Rok raczej nikt nie będzie narzekał, że będzie dość ciepło. Jakie są prognozy na ten okres dla Białegostoku?

Ocieplenie na okres noworoczny

Osoby, które wciąż nie mogą zdecydować się na wybór kreacji sylwestrowej, na pewno ucieszą się faktem, że pogoda w ten dzień, jak i tej nocy ma być dość ciepła. Termometry w Białymstoku mogą wskazywać nawet około 10 stopni Celsjusza za dnia, a także około 6 stopni Celsjusza nocą. Dzięki temu wszyscy imprezowicze mogą pomyśleć o nieco luźniejszych kreacjach.

Niestety, o ile temperatura ma być dość zadowalająca, o tyle nieco uprzykrzyć ten dzień mogą opady deszczu oraz delikatny wiatr. Warto oczywiście na bieżąco sprawdzać prognozy pogody, ponieważ do Sylwestra i nocy sylwestrowej jeszcze kilka dni. A przez ten czas niewątpliwie dużo może się zmienić. Miejmy nadzieję, że jedynie na lepsze.