Nowy budynek komunalny na horyzoncie Białegostoku

W jednym z największych miast w Polsce, Białymstoku, zaszły zmiany na krajobrazie miejskim. 186 nowych mieszkań komunalnych ma się pojawić w nowo budowanym bloku. Ten nowoczesny projekt mieszkaniowy rozwija się na osiedlu Bema, dzięki czemu jest strategicznie położony pomiędzy ulicami Bema i Depową. W przyszłym roku, pierwsi mieszkańcy będą mieli możliwość wprowadzenia się do swoich nowych domów.

Budowa tego imponującego bloku mieszkalnego jest obecnie w pełnym toku. W ramach tego wielkiego projektu nie tylko powstaje budynek mieszkalny, ale także wolnostojący garaż i przestrzeń publiczna między ulicami Bema i Depową. Osiedle Bema zyska nowy charakter dzięki temu osiemklatkowemu budynkowi, który może pomieścić 186 lokali mieszkalnych. Łączna powierzchnia użytkowa tych lokali wynosi ponad 6600 metrów kwadratowych.

Nowe mieszkania w budynku będą reprezentować różne typy – od jedno-, przez dwu- aż po trzypokojowe. Ich rozmiary będą się różnić, zaczynając od 25 metrów kwadratowych i dochodząc do 58 metrów kwadratowych. Zdecydowanie propozycja dla osób o różnym metrażu potrzeb.