Nadchodzi niezwykłe wydarzenie muzyczne w Białymstoku z udziałem międzynarodowych i polskich gwiazd

Białystok wkrótce stanie się epicentrum wielkiego muzycznego święta, które przyciągnie znane postaci sceny międzynarodowej oraz polskiej. Wśród artystów, którzy zaszczycą stolicę Podlasia swoimi występami, znajdują się Thomas Anders & Modern Talking, Fun Factory i Ricchi e Poveri. Ponadto na scenie zaprezentują się popularni w naszym kraju wykonawcy, takie jak Doda, Viki Gabor czy Daria Marx. To emocjonujące widowisko zaplanowano na sobotę 23 czerwca, a relację z koncertu będzie można śledzić za pośrednictwem Telewizji Polsat.

Przełomowy koncert Disco pod Gwiazdami Białystok 2023, który odbędzie się również tego dnia, przygotowują wspólnie Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki oraz Telewizja Polsat. Wydarzenie to zjednoczy fanów muzyki z całego regionu i rozbrzmi echem na antenie tej telewizji już od godziny 20:05. Dzięki transmisji wszyscy miłośnicy dobrej zabawy będą mogli uczestniczyć w tym niezapomnianym wydarzeniu bez względu na miejsce, w którym się znajdują.

Bez wątpienia zarówno Disco pod Gwiazdami Białystok 2023, jak i koncert z udziałem światowych gwiazd, uczynią stolicę Podlasia muzycznym eldorado tego lata. Wszyscy z niecierpliwością oczekują na ten wyjątkowy wieczór, który niewątpliwie pozostanie na długo w pamięci zarówno artystów, jak i widzów.