Liczba osób korzystających z narciarni w Ośrodku Sportów Wodnych "Dojlidy"

Sezon zimowy to czas, kiedy wielbiciele narciarstwa biegowego czerpią pełnymi garściami z możliwości uprawiania swojej pasji. W Białymstoku, w Ośrodku Sportów Wodnych „Dojlidy”, narciarnia przyciąga entuzjastów tego sportu. Zaledwie w ciągu pierwszych siedmiu dni po otwarciu, 270 osób skorzystało z oferowanych tam atrakcji.

Największym zainteresowaniem narciarnia cieszy się podczas weekendów. W trakcie dwudniowego otwarcia ośrodka (2-3 grudnia), sprzedaż biletów wyniosła łącznie 117 normalnych wejściówek oraz blisko 100 ulgowych. Te informacje zostały potwierdzone przez Annę Tyszkiewicz z Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, do którego należy ośrodek w Dojlidach.

Mimo że liczba osób wypożyczających sprzęt narciarski w dni powszednie jest nieco mniejsza, nadal jesteśmy otwarci na klientów, a obecne warunki śniegowe pozwalają na skorzystanie z narciarni każdego dnia.

Jak podkreśla ośrodek, narciarze biegowi mają do dyspozycji aż 100 kompletów narciarskich. W skład zestawu wchodzą narty o różnych długościach z wiązaniami, buty, a także kijki narciarskie.