Kolejna edycja Targów Mieszkaniowych rozpoczęła działalność

Piątek był dniem, który zapoczątkował następną odsłonę Targów Mieszkaniowych Porannego. Ta coroczna impreza zawsze przyciąga dużą liczbę zainteresowanych osób. Aż 12 wystawców przygotowało dla odwiedzających szeroki wachlarz propozycji. Miejsce targów zostało wyznaczone na terenie budynku Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, usytuowanego w Białymstoku przy ulicy M. Skłodowskiej-Curie 2. Wydarzenie to jest jednodniowe, a zakończenie tego gromadzenia planowane jest na sobotę o godzinie 16:00.

W obliczu wzrostu cen domów, mieszkań i nieruchomości komercyjnych, oferty prezentowane przez deweloperów nadal cieszą się znacznym zainteresowaniem. Prognozy ekspertów wskazują na tzw. lukę mieszkaniową szacowaną na około 2-3 miliony lokali mieszkalnych. Widać więc, jak ważne są nowe inwestycje w tym sektorze i jak regionalni inwestorzy starają się zapełnić tę lukę. Targi mieszkaniowe to doskonałe miejsce dla inwestorów, by prezentować swoje oferty potencjalnym klientom, a także zdobyć cenną wiedzę na temat ich preferencji mieszkaniowych. Dzięki temu możliwe jest skierowanie swojej oferty bardziej celowo do potrzeb konkretnych odbiorców.

– To naprawdę fajna impreza. Przeglądamy różne oferty przedstawiane przez wystawców, co pozwala nam je porównywać. Aktualnie poszukujemy mieszkania i mam nadzieję, że uda nam się tu znaleźć atrakcyjną propozycję – mówiła Katarzyna, która wraz z mężem odwiedziła targi.