Klub dla seniorów

Można przypuszczać, że często jest tak, iż seniorzy mają problem ze znalezieniem czegoś dla siebie. Niektórzy mogą pomyśleć, że to nic niezwykłego, ale prawda przedstawia się inaczej – o seniorów należy dbać i świetnym dowodem na to jest sytuacja z Białegostoku.

Klub Senior +

Przy ulicy Białej 13/33 w Białymstoku pojawił się klub Senior+. Można usłyszeć, że mowa o miejscu, dzięki któremu seniorzy mogą być bardziej aktywni. Warto również pamiętać o tym, że podczas emerytury można zrobić to, na co wcześniej brakowało czasu. Zawsze jest dobra pora na realizację pasji czy zainteresowań.

Jeżeli potrzebujesz konkretnych informacji, najlepszym wyjściem jest samodzielne zapoznanie się ze szczegółami. Niemniej jednak warto od razu dodać, że o nudzie nie może być mowy. Zresztą wystarczy powiedzieć, że możemy wyróżnić choćby zajęcia muzyczne, ruchowe czy taneczne. Można odnieść wrażenie, że wszyscy powinni znaleźć coś dla siebie i jakby nie patrzeć, to jest najważniejsze.

Uczestnictwo w klubie jest oczywiście darmowe. Ważne jest też to, że jedyny warunek dotyczy wieku – klub skierowany jest do osób, które mają minimum 60 lat.