Jak kierowcy z Podlasia interpretują przepisy ruchu drogowego?

Zastanawialiście się kiedyś, skąd pochodzą ci nietypowi kierowcy, których umiejętności parkowania sprawiają, że zastanawiamy się, kto ich nauczył jeździć? Otóż, prawdopodobnie są to bohaterowie naszej dzisiejszej opowieści, którzy pochodzą z regionu Podlasia. Właśnie tam parkowanie jest nie tylko koniecznością, ale także sztuką. Jeżeli myślicie, że zaparkowanie auta jest trudne, to zapewniam was, że kierowcy z Podlasia mogą to zrobić nawet na ogrodzeniu czy drzewie.

W pogoni za wolnym miejscem parkingowym, często są w stanie pominąć obowiązujące przepisy ruchu drogowego. Co ciekawe, takie przypadki zdarzają się również wśród służb mundurowych.

Czasami wydaje się, że niektórzy kierowcy z tego regionu mają tendencje do wpadania swoimi pojazdami w różne przeszkody – czy to ściana budynku, poczta czy nawet sklep. Inni zaś, potrafią poradzić sobie z najwyższymi zaspami śniegu, lądując na ich szczycie niczym doskonali skoczkowie narciarscy. Patrząc na to wszystko, można się zastanawiać, czy ich prawa jazdy nie są przypadkiem nagrodami wygranymi w konkursach znajdujących się na opakowaniach chipsów.