Insp. Jacek Kumpiałowski kończy swoją 30-letnią służbę w Policji jako I zastępca Komendanta Wojewódzkiego w Białymstoku

Właśnie zakończył swoją długą, trwającą pełne 30 lat, karierę insp. Jacek Kumpiałowski. Przez ten czas pełnił funkcję Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku. Jest to moment, w którym Kumpiałowski przechodzi na zasłużoną emeryturę.

Kumpiałowski pełnił kluczową rolę w pionie prewencji Garnizonu Podlaskiego, gdzie był osobą odpowiedzialną za jego działanie. Była to ważna część jego obowiązków w ramach służby.

Podczas swojego imponującego okresu służby, insp. Jacek Kumpiałowski zdobył szereg odznaczeń. Do jego osiągnięć należą Brązowa, Srebrna i Złota Odznaka Zasłużony Policjant, a także Srebrny Medal za Długoletnią Służbę. Te prestiżowe nagrody zostały mu przyznane jako dowód uznania dla jego ciężkiej pracy i oddania służbie.

Uroczystość pożegnania z insp. Jackiem Kumpiałowskim odbyła się wczoraj, 2.02, w Białymstoku. Podczas ceremonii Kumpiałowski przekazał swoje obowiązki swemu następcy, insp. Krzysztofowi Woźniewskiemu, z którym pożegnał się ze sztandarem i złożył meldunek o zdaniu obowiązków.

Dotychczasowy komendant policji w Łomży, insp. Krzysztof Woźniewski, obejmie teraz stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku, które opuszcza insp. Jacek Kumpiałowski.