Funkcjonariusze z Komisariatu Policji III w Białymstoku prowadzą poszukiwania zaginionego 44-letniego Adama Koszewnika

Oficerowie z Trzeciego Komisariatu Policji w Białymstoku prowadzą aktywne poszukiwania 44-letniego obywatela o imieniu Adam Koszewnik. Ostatni raz kiedy miał miejsce kontakt z tym mężczyzną to data 22 listopada poprzedniego roku, od tego momentu nie udało mu się nawiązać żadnej komunikacji z rodziną i dotychczasowe miejsce jego pobytu jest nieustalone.

Adam Koszewnik ostatnio widziany był 22 listopada, kiedy opuszczał swoje miejsce zamieszkania przy ulicy Lnianej w Białymstoku. Od tamtej pory mężczyzna nie utrzymuje żadnego kontaktu z rodziną i miejsce jego aktualnego pobytu pozostaje tajemnicą.

Mężczyzna mierzy około 182 centymetry i ma średniej budowy ciała. Jego krótkie włosy mają czarny kolor. W chwili ostatniego kontaktu był ubrany w granatowe jeansy, ciemną pikowaną kurtkę, a także czarne buty. Miał również ze sobą ciemnoszary plecak. Na prawym przedramieniu, dokładnie po wewnętrznej stronie, blisko nadgarstka posiada tatuaż przedstawiający pająka, a na lewej dłoni, pomiędzy kciukiem i palcem wskazującym ma umieszczony tatuaż z literą „A”.

Wszyscy, którzy mogą pomóc ustalić aktualne miejsce pobytu zaginionego Adama Koszewnika są proszeni o kontakt z numerem alarmowym 112 bądź bezpośrednio z najbliższą jednostką Policji.