Forum Seniora

Seniorzy często mogą myśleć, że niektórych tematów nie należy poruszać, bo są przeszłością. Z jednej strony można to zrozumieć, natomiast z drugiej liczą się fakty. Ponadto rzeczywistość jest bardziej skomplikowana, niż niektórzy mogą sądzić.

Bardzo ważne wydarzenie

W białostockiej filharmonii odbyło się V Forum Seniora. Podczas tego wydarzenia można było dowiedzieć się o wielu istotnych sprawach i co za tym idzie, punkt widzenia seniorów mógł się zmienić. Skoro już przy tym jesteśmy, w konferencji wzięło udział kilkaset osób z podlaskich organizacji senioralnych.

Trafienie do odbiorców to pierwszy krok na drodze do wyraźnej zmiany. Gdyby kogoś interesowały szczegóły, warto wiedzieć, że możemy mówić choćby o emocjach czy unikaniu oszustów. Jak można usłyszeć, oszuści próbują coraz to nowych sposobów i bardzo koncentrują się na osobach starszych. Nie trzeba chyba dodawać, czego to jest powodem.

Wypada jeszcze podkreślić ważne przesłanie, jakie wyłaniało się z całego wydarzenia – seniorzy nic nie muszą i wszystko mogą.