Fani Jagiellonii Białystok świętują poświęcenie nowego klubowego sztandaru

W następną sobotę, 15 lutego, entuzjaści Jagiellonii Białystok zbiegną się na białostocki rynek w liczbie tysięcy. Wszyscy ci, którzy z oddaniem kibicują żółto-czerwonym, będą obchodzić wyjątkowe święto – poświęcenie nowego sztandaru klubu. Po uroczystości na rynku, w pasjonującym marszu przeniosą się na stadion, aby z okazji tego ważnego wydarzenia wesprzeć swoją ulubioną drużynę w jej dążeniu do tytułu mistrza Polski podczas meczu z Lechem Poznań.

Spotkanie fanów Jagiellonii zaplanowane jest na białostockim rynku. Uroczystość poświęcenia nowego sztandaru klubowego rozpocznie się o godzinie 15:00 przy pomniku Marszałka Piłsudskiego. Wydarzenie będzie pełne patriotyzmu – zebrani odśpiewają zarówno Hymn Narodowy, jak i hymn Jagiellonii Białystok.

Andrzej Wilczyk, reprezentujący Stowarzyszenie Kibiców Jagiellonii Białystok „Dzieci Białegostoku”, podkreślił, że Jagiellonia jest drużyną, która potrafi połączyć wszystkich fanów. „Jagiellonia inspiruje i łączy ludzi. To wydarzenie, na które czekaliśmy od dawna, bo sztandar to nasza cenna relikwia, którą z dumą zaprezentujemy na stadionie”, powiedział.