Co dalej z Białymstokiem?

Bardzo często jest tak, że myślimy o tym, co tu i teraz. Takie podejście jest jak najbardziej zrozumiałe, ale nie oznacza to tego, że możemy zapomnieć o przyszłości. Można powiedzieć, że trzeba pamiętać o teraźniejszości i przyszłości.

Strategia Rozwoju Miasta

Niektórzy mogą też dodać, że jednostka nie ma wpływu na rozwój miasta. Takie myślenie także można zrozumieć, ale prawda przedstawia się nieco inaczej. Krótko mówiąc, w październiku czekają nas 2 spotkania konsultacyjne na temat strategii rozwoju Białegostoku. Jeżeli chcesz wziąć udział, masz na to szansę, ponieważ rejestracja upływa 5 października o 15:30.

Być może pojawiło się pytanie, czy wszyscy mogą wziąć udział? Od razu odpowiadając, jedynym ograniczeniem jest liczba miejsc. Istotne jest też to, że o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń. Dobrze także wiedzieć, że spotkania skierowane są do mieszkańców i lokalnych partnerów.

Pierwsze konsultacje rozpoczną się 7 października o godz. 16:00 – miejsce to Stadion Miejski w Białymstoku przy ul. Słonecznej 1. Drugie spotkanie zaplanowano na 13 października o godz. 16:00 i co ważne, konsultacje odbędą się na platformie Zoom.