Apel o wsparcie dla potrzebujących – akcja charytatywna Fundacji Telewizji Polskiej

Ciepło, zainteresowanie, wsparcie i życzliwość – to są rzeczy, które stanowią największą potrzebę. I właśnie Państwa wsparcie ma szansę pomóc tym, którzy tego potrzebują. Fundacja Telewizji Polskiej zainicjowała akcję charytatywną mająca na celu wspomaganie tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Zebrane podczas akcji dary będą przekazane do białostockiego hospicjum oraz do dawnego domu dziecka numer 1 w naszym regionie.

Reprezentantka Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej ”Jedynka” w Białymstoku, Marta Andruszkiewicz, podkreśla, że największe potrzeby dzieci dotyczą artykułów piśmienniczych oraz kosmetyków. Zgodnie z jej słowami, dzieci z pewnością będą nieskończenie szczęśliwe, jeśli otrzymają słodycze jako część darów. Potrzebne są również różnego rodzaju kosmetyki, takie jak środki do mycia ciała czy prania, a także materiały piśmiennicze, takie jak zeszyty w kratkę, papier do drukarek czy długopisy. Dary można dostarczać aż do połowy listopada.

Zbiórka jest organizowana w białostockim ośrodku Telewizji Polskiej, zlokalizowanym przy ulicy Włókienniczej. Możliwość dostarczenia darów jest zapewniona od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 15.