Zmiany w organizacji ruchu w okolicach cmentarzy oraz apel o bezpieczeństwo podczas Święta Wszystkich Świętych

Od 31 października do 2 listopada, okolice nekropolii będą pod specjalnym nadzorem białostockiej policji. Funkcjonariusze będą pomagać kierowcom, wprowadzać i kontrolować zmiany w organizacji ruchu, a wszystko to w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dla osób odwiedzających cmentarze. Apelujemy o zrozumienie i przestrzeganie nowych rozwiązań dotyczących ruchu drogowego.

Co rok, tuż przed 1 listopada, zwracamy się do mieszkańców z prośbą o zachowanie ostrożności. Święto Wszystkich Świętych to nie tylko czas spotkań ze znajomymi i rodziną, ale także okazja do wspomnienia tych, którzy odeszli. W trosce o bezpieczeństwo, nie możemy jednak zapominać o konieczności zachowania ostrożności, szczególnie podczas przygotowań i obchodów tego święta. Pamiętajmy, że nie możemy pozwolić na to, by zaduma i nostalgia usypiały naszą czujność.

Chcemy, aby dni przeznaczone na zadumę i pamięć o zmarłych przebiegły spokojnie i bezpiecznie. Dlatego apelujemy o zwiększoną ostrożność, stosowanie się do podstawowych zasad bezpieczeństwa i przestrzeganie zmian w organizacji ruchu drogowego.