Zespół Big Cyc obchodzi 35 lat działalności na scenie klubu Zmiany Klimatu

Przygotujcie się na wyjątkowe muzyczne wydarzenie, które odbędzie się w klubie Zmiany Klimatu. Na scenie zaprezentuje się popularny zespół Big Cyc, obchodzący w tym roku 35-lecie swojego istnienia. Niektóre z ich najbardziej znanych utworów to „Makumba”, „Każdy facet to świnia” i „Rudy się żeni”.

Big Cyc to grupa rockowa pochodząca z Polski, która zaczęła swoją działalność w Łodzi w 1988 roku. Swoją ogromną popularność zawdzięczają dynamicznym występom na żywo, tekstom pełnym satyry oraz swojemu unikalnemu stylowi muzycznemu. Niezmienny skład zespołu przez 35 lat tworzą: Krzysztof Skiba, Jacek Jędrzejak, Roman Lechowicz, Jarosław Lis, Piotr Sztajdel i Marek Szajda.

Grupa zdobyła sławę dzięki takim hitom jak „Makumba”, „Każdy facet to świnia” czy „Rudy się żeni”. Teksty tych utworów są przepełnione satyrą i społeczno-politycznymi komentarzami, co przyczyniło się do uznania Big Cyca za ikonę polskiej sceny rockowej. Zespół zdobył Złote i Platynowe Płyty, a także wystąpił na wielu prestiżowych festiwalach.

Występ w klubie Zmiany Klimatu odbędzie się pod hasłem „BIG CYC – 35 Lat w trasie!”. W ramach koncertu, zespół obiecuje publiczności prezentację starannie wyselekcjonowanego repertuaru, pełnego energetycznego polskiego rocka w najwyższym standardzie wykonania.