Weekendowy piknik dla miłośników psów w Białymstoku

W minioną sobotę, 24 czerwca, park znajdujący się przy ulicy Wierzbowej w Białymstoku stał się miejscem spotkania miłośników psów. Właściciele zwierząt mieli okazję uczestniczyć w interesujących rozmowach ze specjalistami z różnych dziedzin oraz spędzić przyjemne chwile w towarzystwie swoich czworonogów.

Wydarzenie, które odbyło się tego dnia, nosiło nazwę Piknik Szczeniakowo i zostało zorganizowane przez Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Białymstoku. Piknik był skierowany do właścicieli psów oraz osób, które zamierzają nabyć takiego pupila w najbliższej przyszłości.

Osoby, które przybyły na piknik w parku przy ul. Wierzbowej, miały możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat psów dzięki spotkaniom ze specjalistami. Uczestnicy wydarzenia mogli dowiedzieć się o podstawach szkolenia psów, funkcji ich nosa oraz tajnikach pracy z psami myśliwskimi. Dodatkowo, mieli okazję poznać odpowiednie rodzaje zabaw dedykowanych szczeniętom. Na miejscu udzielane były także konsultacje z weterynarzem, groomerem i zoopsychologiem.

Dzięki temu wydarzeniu właściciele psów mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat opieki nad swoimi zwierzętami. Sobotni piknik był również doskonałą okazją do spędzenia miłego czasu ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.