Ważna informacja dla osób korzystających z komunikacji miejskiej!

Jeżeli często korzystasz z komunikacji miejskiej, warto wiedzieć, że już jutro zniknie linia nr 106. Niemniej nie oznacza to tego, że liczba linii ulegnie zmianie – od jutra na rozkładzie będzie można zauważyć linię nr 113.

Co się dzieje?

Warto również podkreślić, że zmiany zawsze są czymś spowodowane – o przedstawionej sytuacji można powiedzieć tyle, że znaczenie miała decyzja wójta Gminy Dobrzyniewo Duże. Wypada jeszcze odnotować, że likwidowana linia to trasa Białystok-Borsukówka.

Wiadomo też, że na linii nr 113 mamy mieć 4 kursy w dni robocze. Oczywiście nie będzie to też taka sama trasa, co wcześniej. Można także powiedzieć, że będzie to trasa do Dobrzyniewa Dużego, z tym że zmieniona i skrócona. Do tego trzeba pamiętać o tym, że na nowej linii obowiązywać będą bilety na strefę taryfową 2. Jak coś jest niejasne, najlepszym wyjściem jest samodzielne prześledzenie zmian.

Jeżeli interesujesz się wiadomościami z całego województwa, nie pozostaje nic innego jak szybkie zapoznanie się z informacjami dostępnymi tutaj.