W Białymstoku motocyklista zderzył się z naczepą ciężarówki

Podczas późny godzin wieczornych dniu 3 lipca, na jednej z ulic Białegostoku, a mianowicie na Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego, doszło do groźnego incydentu drogowego. W wyniku tego zdarzenia, kierujący motocyklem mężczyzna został poszkodowany i przewieziony do najbliższego szpitala.

Pojazdem, który brał udział w tym niebezpiecznym zdarzeniu, był motocykl marki BMW, za którego kierownicą siedział 56-letni mężczyzna. Niestety, nie zachował on odpowiedniej ostrożności podczas jazdy, co doprowadziło do kolizji z naczepą tira jadącego przed nim. Najbardziej prawdopodobne jest, że ciężarówka ta zatrzymała się w okolicy przejścia dla pieszych, co spowodowało nieoczekiwane uderzenie ze strony motocyklisty.

Na skutek tego tragicznego wypadku droga została całkowicie zablokowana. Zostały wyznaczone objazdy dla pojazdów osobowych poprzez lokalne drogi. Natomiast pojazdy ciężarowe zostały skierowane na drogę krajową nr 19 w stronę Wasilkowa. Pojazdy, które znalazły się na miejscu zdarzenia w trakcie jego zaistnienia, musiały czekać na usunięcie blokady.