Uber w Białymstoku!

Uber zatacza coraz większe kręgi – Białystok stał się kolejny miastem, w którym podróż tym przewoźnikiem jest możliwa. Co więcej, możemy mówić o promocjach.

Od 10 maja

Można też powiedzieć, że firma dotarła do Białegostoku wcześniej – nieco ponad 3 lata temu pojawił się Uber Eats. Zamawianie posiłków z lokalnych restauracji to duży plus, aczkolwiek musimy pamiętać o tym, że ludzie mają różne potrzeby.

Aplikacja łącząca kierowców z pasażerami dostępna jest od wtorku (10 maja). Na ten moment trudno mówić na temat zainteresowania, ale można przypuszczać, że te będzie spore. Skoro usługa cieszy się sporą popularnością, dlaczego w Białymstoku miałoby być inaczej?

Warto też wziąć pod uwagę, że firma zdecydowała, iż na dobry początek przydadzą się promocje. Wpisanie kodu WITAJBIAŁYSTOK to możliwość zaoszczędzenia aż 100 zł podczas pierwszych pięciu przejazdów. Istotne jest też to, że podkreślono, iż chodzi o 20 zł zniżki na każdy przejazd. Nie można też zapomnieć o tym, że promocja trwa tylko do niedzieli (15 maja)! Choć z drugiej strony koniec jednego może oznaczać początek czegoś nowego. Ponadto wspomniana oferta to oczywiście nie wszystko, z czego można obecnie skorzystać – kod KOCHAMBIALYSTOK3X50 oznacza 50% zniżki na trzy przejazdy, z tym że maksymalna zniżka na jeden przejazd wynosi 10 zł. Oferta ta obowiązuje do przyszłego piątku (20 maja).

Jeżeli są jakieś niejasności, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z danych kontaktowych.