Tragiczny wypadek na drodze Augustów-Białystok – śmierć 36-latka

Wtorkowe popołudnie, około godziny 17.30, w miejscowości Rybniki na trasie z Augustowa do Białegostoku, doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. W wyniku tej kolizji życie stracił 36-letni mężczyzna.

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku poinformowała, że informacja o zaistniałym wypadku wpłynęła do służb ratunkowych o godzinie 17.29. Przyczyny tego tragicznego zdarzenia są póki co nieznane.

Ze zgromadzonych dotychczas informacji wynika, iż kierujący busem mężczyzna niespodziewanie zjechał na pas jezdni przeznaczony dla nadjeżdżających pojazdów, gdzie jego pojazd zderzył się z jadącą w stronę Białegostoku cysterną. W wyniku tego tragicznego zdarzenia na miejscu zginął 36-letni kierowca busa. W pojeździe znajdowała się również 26-letnia pasażerka, która została przewieziona do szpitala w celu udzielenia niezbędnej pomocy medycznej.

Funkcjonariusze policji obecnie pracują nad ustaleniem dokładnych przyczyn oraz okoliczności tego tragicznego wypadku, który pochłonął życie 36-letniego mężczyzny. Wszystkie szczegółowe informacje na ten temat będą sukcesywnie wyjaśniane w toku prowadzonego śledztwa.