Szukasz pieniędzy? Być może wystarczy pójść na policję

Niejednokrotnie można usłyszeć o tym, że ludzie nie są w stanie pomóc innym. Taką opinię możemy zrozumieć, ponieważ niemiłe doświadczenia się zdarzają. Niemniej nie oznacza to tego, że wszyscy są źli – świetnym przykładem jest to, co wydarzyło się na białostockim osiedlu Antoniuk.

Znalezione pieniądze

Spacerujesz po swoim osiedlu i nagle znajdujesz kasę – co robisz? To pytanie nie jest przypadkowe – mieszkanka stolicy Podlasia znalazła pieniądze i zdecydowała się powiadomić o tym fakcie policję. Gotówka znajduje się u mundurowych z Komisariatu Policji III w Białymstoku. Dokładne informacje na temat pieniędzy nie są udostępnione i takie podejście jest jak najbardziej zrozumiałe. Gdybyśmy poznali szczegóły, można przypuszczać, że wiele osób zainteresowałoby się znaleziskiem. Z drugiej strony niewykluczone, iż taka sytuacja ma miejsce już teraz.

Jeżeli szukasz pieniędzy, skontaktuj się ze wspomnianym komisariatem (Wrocławska 51a). Możliwości są dwie – wizyta lub zatelefonowanie pod numer 47 711 32 33. Gdyby pojawiła się jakaś wątpliwość, z pewnością możesz liczyć na wszelkie wyjaśnienia.