Spektakularne inauguracja nowej plaży w Nowodworcach pomimo kapryśnej aury

W sobotę, dokładnie dwudziestego drugiego lipca, doszło do oficjalnego uroczystego odsłonięcia świeżo utworzonej plaży położonej w miejscowości Nowodworce, nieopodal miasta Wasilków. Mimo że atmosfera meteorologiczna prezentowała się dość niepewnie, to jednak spora liczba mieszkańców podjęła decyzję o przeznaczeniu swego weekendowego czasu wolnego na relaks w tym pociągającym zakątku.

Impreza ta zyskała miano prawdziwego triumfu, przyciągając wielu miłośników spędzania czasu w sposób przyjemny, a przy tym blisko natury. W dodatku, na przybyłych czekała różnorodność muzycznych rytmów, dostarczanych przez DJ-a, który zagościł na miejscu. Z myślą o najmłodszych zorganizowano rozmaite atrakcje i animacje, które wprowadzały radosną atmosferę wśród dziecięcych uczestników wydarzenia.

Na miejscu nie zabrakło również szerokiej gamy food trucków, serwujących różnorodne specjały kuchni mobilnej. To wszystko sprawiło, że nie tylko coraz więcej osób decydowało się spędzić tam swój czas, ale również całe wydarzenie stało się niezapomniane dla jego uczestników.