Śmiertelne postrzelenie na strzelnicy. Nie żyje młody mężczyzna

Młody mężczyzna zmarł po postrzeleniu na strzelnicy sportowej przy ulicy Produkcyjnej. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy policji i osób pracujących nad sprawą pozwalają stwierdzić, że było to samobójstwo.

Śmierć na strzelnicy w Białymstoku

Do zdarzenia doszło w niedzielę, dnia 16 kwietnia, mniej więcej po godzinie 17:00. O zdarzeniu od razu po godzinie 17:00 poinformowana została policja. Jako jedni z pierwszych, informacje w tej sprawie podało również Radio Białystok. Według podanych informacji wystrzelona z pistoletu kula trafiła w okolice szyi mężczyzny.

W całej sprawie wypowiedziała się również oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Według przekazanych informacji, wstępnie można podejrzewać dokonanie samobójstwa. Wciąż jednak są prowadzone czynności wyjaśniające w tej sprawie pod nadzorem prokuratury.

To nie pierwsze takie zdarzenie na lokalnej strzelnicy

Niestety, ale to kolejne nieszczęśliwe zdarzenie na strzelnicy w Białymstoku. Również na tej samej strzelnicy przy ulicy Produkcyjnej doszło do samobójstwa, którego dokonał 18-letni klient. Wtedy klient oddał kilka strzałów w kierunku tarczy, a następnie skierował lufę w ucho, naciskając spust. W wyniku tego doszło do śmierci. Kula przebiła słuchawki, a mężczyzna upadł. Niestety reanimacja nie pomogła uratować 18-latka.