Prezydent Białegostoku gratuluje Natalii Kaczmarek i jej trenerowi za wyniki w Mistrzostwach Świata

Dnia 5 września, Natalia Kaczmarek, lekkoatletka reprezentująca Klub Sportowy „Podlasie” oraz jej trener Marek Rożej, spotkali się z prezydentem Białegostoku, Tadeuszem Truskolaskim. Wizyta ta była okazją do uroczystego pogratulowania sportowej parze za ich osiągnięcia podczas ostatnich Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce, które odbyły się w Budapeszcie.

Na tych prestiżowych zawodach, które miały miejsce w sierpniu tego roku, Natalia Kaczmarek, dumnie nosząca kolory Klubu Sportowego „Podlasie” z Białegostoku, triumfowała zdobywając srebrny medal w biegu na 400 metrów.

Podczas spotkania, prezydent miasta wyraził swoją dumę z faktu, iż wszystkie medale przywiezione do naszego kraju pochodziły właśnie z Białegostoku. Z serdecznością pogratulował Natalii i Markowi ich sukcesu, życząc im kolejnych triumfów zarówno na arenie sportowej, jak i w życiu prywatnym. Dodatkowo, na ręce zawodniczki i jej trenera zostały przekazane nagrody finansowe – dla Natalii Kaczmarek kwota wyniosła 20 tysięcy złotych, a dla Marka Rożeja 10 tysięcy złotych.