W czerwcowe dni Białystok zaprasza na niezapomniane muzyczne wydarzenia w Domu Kultury „Śródmieście”. To właśnie tutaj, w sercu miasta, odbędą się koncerty klasowe, które z pewnością zachwycą każdego miłośnika muzyki.
Wieczór z akordeonem i keyboardem
Dom Kultury „Śródmieście” w Białymstoku będzie miejscem, gdzie 18 czerwca 2026 roku o godzinie 17:00 spotkają się pasjonaci akordeonu i keyboardu. Publiczność będzie miała okazję podziwiać występy uczniów prowadzących przez Leona Tomczuka, którzy zaprezentują swoje umiejętności i entuzjazm do muzyki.
Magia fortepianowych brzmień
Dzień później, 19 czerwca 2026 roku, o godzinie 18:00, nastąpi przemiana przestrzeni Domu Kultury w świątynię dźwięków fortepianu. Pod kierunkiem Zofii Otoki, młodzi pianiści przedstawią bogaty repertuar, który z pewnością poruszy serca słuchaczy. Wydarzenie odbędzie się na trzecim piętrze budynku przy ulicy Kilińskiego 13.
Dostępność dla każdego: Wstęp na oba koncerty jest całkowicie bezpłatny, co czyni te wydarzenia jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla mieszkańców i gości miasta. To doskonała okazja, aby spędzić wieczór w towarzystwie muzyki i odkrywać nowe talenty.
Źródło: facebook.com/domkulturysrodmiescie
