Miejskie fontanny zaczynają sezon wiosenno-letni

Kalendarzowa zima zakończyła się już jakiś czas temu, ale musimy pamiętać o tym, że kalendarz nie reguluje każdej sprawy. Krótko mówiąc, znaczenie ma również pogoda.

Początek sezonu wiosenno-letniego

To nawiązanie do fontann miejskich i wodnego placu zabaw – być może wiele osób zadaje sobie pytanie, kiedy woda znów popłynie? Niecierpliwość jest jak najbardziej zrozumiała, ale pewnych rzeczy nie można przyśpieszyć bądź nie można tego zrobić w znacznym stopniu. Do tego czas oczekiwania możemy uznać za zakończony – jutro (30 kwietnia) dojdzie do uruchomienia wszystkich fontann i wodnego placu zabaw.

Gdyby kogoś interesowały szczegóły, na pewno warto wiedzieć, że obiekty regularnie przechodzą niezbędne przeglądy konserwatorskie. Wszystko musi być w porządku!

Czy pogoda dopisze?

Można też powiedzieć, że przydałoby się, aby pogoda dopisała. Kiedy weźmie się pod uwagę, że już niedługo maj, pogoda raczej nie rozpieszcza. Z drugiej strony musimy pamiętać o tym, że sytuacja może bardzo szybko się zmienić. Zwłaszcza że zbliżamy się do najcieplejszych miesięcy w roku.