Już niedługo 6. Dni Patronalne

W najbliższą sobotę czeka nas początek Dni Patronalnych Białegostoku. Dla niezorientowanych – będzie można uczestniczyć w wydarzeniach religijnych i świeckich. Można pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym Dni Patronalne Miasta to szansa, aby znaleźć coś dla siebie – niezależnie od oczekiwań.

Sobota o godz. 15:00

Oficjalne rozpoczęcie zaplanowano na godz. 15:00właśnie wtedy zacznie się konferencja dotycząca wychowania w świetle nauczania bł. ks. Michała Sopoćki. Miejscem konferencji będzie Centrum Wystawienniczo-Konferencyjne Archidiecezji Białostockiej. Skoro jesteśmy przy początku, nie sposób nie wspomnieć o Jarmarku Jesiennym. Nie jest to część Dni Patronalnych, ale możemy mówić o czymś, co jest dodatkową (i na pewno ciekawą) opcją. Zresztą wystarczy powiedzieć, że Dni Patronalne Miasta zakończą się w najbliższy wtorek, a Jarmark Jesienny potrwa do 3 października.

Gdyby kogoś interesował dokładny plan, nie pozostaje nic innego jak samodzielne zapoznanie się ze szczegółami – wszelkie istotne informacje są jawne.