Egzamin próbny i wgląd za kulisy – Dzień Otwarty w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku

Jeżeli migocze Ci pomysł na przetestowanie swojej wiedzy z zakresu kodeksu ruchu drogowego, czy też pokonanie lęku egzaminacyjnego, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (WORD) w Białymstoku przygotował coś specjalnie dla Ciebie. W najbliższą sobotę, 19 sierpnia, zaprasza na dzień otwarty.

WORD Białystok wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kandydatów na kierowców i po raz kolejny organizuje dzień otwarty. Wydarzenie rozpoczyna się o 13:00 i oprócz zwiedzania obiektu, do którego na co dzień mają dostęp jedynie egzaminatorzy i osoby przystępujące do egzaminu, uczestnicy mogą liczyć na intrygujące atrakcje. Przede wszystkim, możesz sprawdzić swoją znajomość zasad ruchu drogowego poprzez rozwiązanie próbnego testu egzaminacyjnego.

Atrakcje nie kończą się jednak na tym. Jeśli posiadasz już status kandydata na kierowcę (ważne jest, aby mieć wydruk z systemu PWPW zawierający numer – do uzyskania w starostwie lub ośrodkach szkolenia kierowców), będziesz miał okazję spróbować swoich sił podczas egzaminu praktycznego na kategorię B. Wszystko pod czujnym okiem doświadczonych egzaminatorów. To doskonała okazja do oswojenia się z procedurami egzaminacyjnymi, pokonania stresu związanego z egzaminem i zdobycia cennych rad od egzaminatorów. Zdaniem uczestników poprzednich edycji dni otwartych, takie doświadczenie nieocenionej pomaga zmniejszyć napięcie podczas prawdziwego egzaminu. Podobną możliwość będą mieli również młodsi uczestnicy dążący do uzyskania kategorii B1 (przeznaczonej dla kierowców mniejszych osobówek i quadów).