Dni Kultury Studenckiej Juwenalia ponownie w Białymstoku

Przez cztery lata w Białymstoku nie odbywały się Dni Kultury Studenckiej Juwenalia. Teraz w końcu się to zmieni. Jak udało nam się dowiedzieć, już na początku czerwca na kampusie Politechniki Białostockiej odbędą się Juwenalia 2023 – w tym okresie odbędzie się główna część tego wyjątkowego wydarzenia.

Juwenalia wracają do Białegostoku

Po raz ostatni Juwenalia w Białymstoku zorganizowane były w 2019 roku. Od tego momentu aż do teraz wszyscy z niecierpliwością czekali, aby ponownie wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu. I teraz taka okazja się nadarzy. Wszystko za sprawą organizatorów Juwenaliów 2023, którymi są Samorząd Studentów Politechniki Białostockiej, a także Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Białostockiej.

Najważniejsza, główna część imprezy odbędzie się już na początku czerwca, dokładnie w dniach 2-3 czerwca. Główna część Juwenaliów będzie oczywiście składała się z mnóstwa koncertów. Na ten moment nie znamy jednak dokładnego harmonogramu imprezy.

Obecnie trwają już poszukiwania wolontariuszy do pomocy przy organizacji całego wydarzenia rozrywkowego, a więc Dni Kultury Studenckiej Juwenalia 2023.