Debata wyborcza kandydatów na burmistrza Sejn w Polskim Radiu Białystok

W czwartek, 28.03, w Polskim Radiu Białystok odbyła się debata przedwyborcza, podczas której dwóch kandydatów do urzędu burmistrza Sejn miało okazję odpowiedzieć na pytania dotyczące kluczowych kwestii dla mieszkańców tego miasta.

Niezwykle istotne dla lokalnej społeczności problemy, takie jak brak mieszkań socjalnych czy wyludnianie się miasta, były głównymi tematami poruszanymi podczas debaty. Nie zabrakło także dyskusji na temat planów rozwoju oferty kulturalno-rozrywkowej miejsca, co jest ważnym aspektem poprawy jakości życia mieszkańców.

Na arenie debaty pojawiło się dwóch z trzech zaproszonych kandydatów na stanowisko burmistrza: Arkadiusz Nowalski, reprezentujący Komitet Wyborczy Koalicja Samorządowa OK Samorząd oraz Sylwester Jasiński z Komitetu Wyborczego Wyborców „Bezpartyjny i Silny Samorząd”. Natomiast Dorian Krause z Komitetu Wyborczego Wyborców „Sejny od Nowa” zdecydował się zrezygnować z udziału w debacie.

Całość wydarzenia była transmitowana w Polskim Radiu Białystok oraz za pośrednictwem internetu, począwszy od godziny 20:00 w czwartkowy wieczór.