Białostocka Komunikacja Miejska przywraca komunikację nocną

Można usłyszeć o tym, że Białostocka Komunikacja Miejska przywraca komunikację nocną – to prawda, ale warto zapoznać się ze szczegółami. Krótko mówiąc, chodzi o jedną noc.

W noc sylwestrową

Jak się można domyślić, możemy mówić o działaniach mających związek z nocą sylwestrową. Rozkład jazdy nie powinien zaskakiwać – wszystko ma być niemal tak, jak było przed zawieszeniem komunikacji nocnej. Niemal, ponieważ trzeba zdawać sobie sprawę z tego, co dzieje się na ulicy Sienkiewicza. Dla niezorientowanych – chodzi o zamknięcie ruchu kołowego na odcinku od ulicy Legionowej do Białołówny. Wypada także podkreślić, że zamknięcie to ma związek z sylwestrem miejskim. Do tego to niejedyne zmiany, jakie czekają nas w najbliższym czasie – 31 grudnia i 7 stycznia autobusy będą kursować zgodnie z sobotnimi rozkładami.

Dobrze też pamiętać o tym, że noc sylwestrowa to czas, który dla zwierząt może oznaczać spory strach. Chęć puszczania fajerwerków jest zrozumiała, ale miejmy także na uwadze kłopoty, z jakimi mogą zmagać się zwierzaki.