Autobusy zamiast pociągów

Autobusy i pociągi na trasie Białystok – Suwałki cieszą się niemałym zainteresowaniem i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie sytuacja miała ulec zmianie. Zmianie za to ulega możliwość podróży – od 19 kwietnia do 2 czerwca nie będziemy mogli podróżować czterema pociągami Polregio.

O czym muszę wiedzieć?

Sytuacja ta może rodzić pewne kłopoty, ale trzeba pamiętać o tym, że ta zmiana związana jest z pracami na torach. Bardzo ważne jest też to, że czasowe zniknięcie pociągów oznacza pojawienie się Zastępczej Komunikacji Autobusowej (ZKA). O szczegółach działań trudno wiele powiedzieć – na pewno prace będą odbywać się w dni robocze. Do tego należy mieć na uwadze, że roboty dotyczą różnych odcinków.

Jeżeli zastanawiasz się, co z biletami, musisz wiedzieć, że nie ma powodów do niepokoju – bilety kolejowe są ważne. Istotne jest również to, że przewóz rowerów i wózków nie wchodzi w grę.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, pora zadzwonić na 703 20 20 20. To infolinia POLREGIO, która jest czynna przez całą dobę.