#22 Skoczyła z mostu i zginęła. Utrudnienia przy tunelu Fieldorfa-Nila

We wtorek, dnia 21 marca miejsce miało tragiczne zdarzenie przy białostockim tunelu imienia generała Augusta Emila Fieldorfa „Nila”. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kobieta skoczyła z mostu w wyniku czego zginęła.

Policja bada sprawę i wyjaśnia dokładne okoliczności tego zdarzenia

Obecnie sprawa skoku kobiety z mostu jest badana przez policję. Ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej mogło to być samobójstwo. Zdarzenie miało miejsce po południu, mniej więcej o godzinie 14:30. To właśnie wtedy doszło do tego tragicznego zdarzenia, jakim był skok kobiety z mostu na jeden z pasów ruchu. Na miejscu od razu pojawiły się służby ratunkowe, jednak niestety kobieta zmarła.

W wyniku tragicznego zdarzenia kierowcy musieli zmagać się z utrudnieniami w ruchu drogowym. Przez długi czas zablokowane były niektóre pasy ruchu. Przykładowo w stronę ulicy Kopernika funkcjonował jedynie jeden pas ruchu. Niestety ogromne korki drogowe wytworzyły się również przy samym tunelu imienia generała Augusta Emila Fieldorfa „Nila”. Samochody stały w korku już przy ulicy Popiełuszki. Utrudnienia w ruchu drogowym w tamtej okolicy ustąpiły dopiero około godziny 17:00.